• PharmaNEXT - İlaç Endüstrisi, Teknolojileri ve Bileşenleri Fuarı

    PharmaNEXT - İlaç Endüstrisi, Teknolojileri ve Bileşenleri Fuarı

    17 Nisan 2019, Çarşamba

    ICEC-Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı – İstanbul

İlaç endüstrisi ve biyoteknolojisinde inovasyon, know-how, etkin ticaret için...

İleri teknolojiler, gelişmeler, uygulamalar ve know-how...
İlaç endüstrisinde etken madde ve bileşenlerden bitmiş ürün ve formülasyonlarına, endüstriyel ekipman ve teknolojiden üretim prosesleri ve hizmetlerine... İlaç endüstrisi kapsamındaki uygulamalara teknoloji, donanım ve hizmet üreten bütün uzmanlar, konunun Türkiye’deki yenilikçi ihtisas fuarı ve konferansında biraraya geliyorlar. Klinik araştırma sürecinden bitmiş ürünlerin pazarlanmasına geniş bir spektruma yayılan ilaç endüstrisi, temel araştırma-geliştirme faaliyetlerinden, ileri teknolojiyle üretilmiş son ürünlere kadar, en gelişmiş know-how ve uygulamaları ile sektör uzmanlarının karşısında olacaklar. Uzmanlar ve kurumlar, gelişmiş teknoloji ve bilgi birikimlerini fuarda çeşitli sergileme, etkinlik ve sunumlar ile aktaracaklar.

'Yaşam Bilimleri Fuarları' konsepti ile PharmaNEXT, eşzamanlı düzenlenen organizasyonlar ile birlikte BİO sektörünün karşısına çıkıyor:
NutriVISION - Nutrasötik Endüstrisi Fuarı
Cleanroom - Temizoda Endüstrisi Fuarı
Analytech - Analiz ve Laboratuvar Teknolojileri Fuarı
Biotecnica - Biyoteknoloji, Yaşam Bilimleri ve Endüstrileri Fuarı


İlaç Endüstrisinde biyoteknolojinin gelişmiş ürün ve bilgi birikimini buluşturacak; bu alanda önemli bir network işlevi görecek sektör etkinliğinde yerinizi almaya davet ediyoruz.

>>> Firmalar için >>> Ziyaretçiler için >>> Basın için
 
3WTURK CMS v6.03WTURK CMS v6.0